HIFU – sposób na modelowanie sylwetki i jędrny biust

HIFU – sposób na modelowanie sylwetki i jędrny biust

Nadmiar tkanki tłuszczowej to coraz częściej dotykający nas problem. Zmagają się z nim ludzie w każdym wieku. Nadwaga czy otyłość jest nie tylko niekorzystna dla naszego zdrowia, ale również dla wyglądu. Powoduje iż obniża nam się pewność siebie co z kolei ma zły wpływ na psychikę.

Mimo stosowania odpowiedniej diety i ćwiczeń nie zawsze udaje się zrzucić nadprogramowe kilogramy i zwalczyć wiotką skórę. Jednak dzisiejsza kosmetologia i medycyna estetyczna są przygotowane na walkę z tym uciążliwym problemem.

Jak wymodelować sylwetkę?

Modelowanie sylwetki jest to wielofazowy proces. Podstawą walki z kilogramami i tkanką tłuszczową jest odpowiednio dobrana dieta wykluczająca słodycze, słone przekąski czy napoje gazowane. Dodatkowo warto wspomóc się ćwiczeniami, które doskonale rozbudowują tkankę mięśniową przy jednoczesnej utracie tkanki tłuszczowej. Jednak niejednokrotnie takie czynności nie są wystarczające na oporny tłuszczyk gromadzący się głównie na brzuchu, boczkach czy udach. Wtedy można wspomóc się profesjonalnymi zabiegami kosmetologicznymi.

Dodatkowo podczas odchudzania często redukuje się tkanka tłuszczowa, która nie jest problematyczna. Takim przypadkiem jest biust. Podczas intensywnego odchudzania jest to część ciała, która ,,maleje” najszybciej i powoduje spadek jędrności skóry w tej okolicy.

Jaki zabieg wybrać aby wymodelować sylwetkę i ujędrnić biust?

HIFU to jeden z najskuteczniejszych zabiegów, jednocześnie redukujących tkankę tłuszczową i ujędrniających sylwetkę. Jest to zabieg podczas którego wykorzystuje się wysokiej częstotliwości ultradźwięki sięgające aż do powięzi mięśniowej. W zabiegach na ciało stosuje się głowicę o głębokości 8mm o działaniu ujędrniającym i 13 mm o działaniu rozbijającym tkankę tłuszczową.

W zależności od problemu oraz okolicy ciała z jakimi się zmagamy odpowiednio dostosowuje się zabieg. W przypadku walki z nadmiarem tłuszczu stosuje się obie głowicę. Jedna ma za zadanie rozbić zgromadzony tłuszcz, druga natomiast ujędrnić skórę.

Jak HIFU działa na biust?

W wyniku działania na głębokie warstwy skóry właściwej dochodzi do stymulacji, do skracania oraz produkcji nowych włókien kolagenowych. W efekcie HIFU na biust przeciwdziała grawitacji, zwiększa napięcie skóry biustu oraz optycznie go liftinguje.

felicja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *