NATURALNA WODA MORSKA Z LAGUNY POLINEZJI FRANCUSKIEJ (MARIS AQUA)

woda morska

Zawiera mikro- i makroelementy, które przyczyniają się do odbudowy mineralnej komórek oraz regeneracji skóry.

Woda morska bogata jest w minerały takie jak:

 • siarka - pierwiastek uczestniczący w procesach odnowy skóry. Już w starożytności wykorzystywano ją w medycynie do leczenia chorób skóry. Posiada właściwości keratoplastyczne, bakteriobójcze, grzybobójcze, dezynfekujące i łagodzące;
 • wapń - bierze aktywny udział we wszystkich biochemicznych reakcjach organizmu. Zalecany do pielęgnacji skóry suchej. Ponadto przeciwdziała wysuszeniu skóry, wykazuje działanie antyalergiczne i powstrzymuje rozwój stanów zapalnych. Wapń wykorzystuje się w regeneracji skóry suchej i zniszczonej;
 • sód - uczestniczy w procesie nawilżania naskórka, dzięki czemu skóra jest sprężysta i elastyczna;
 • magnez - zaliczany jest do grupy najcenniejszych biopierwiastków. Bierze udział w fotosyntezie i w licznych reakcjach enzymatycznych. Posiada właściwości przeciwzapalne i regenerujące skórę;
 • potas - działa nawilżająco, wspomaga zachowanie równowagi wodnej w organizmie. Jest stosowany w leczeniu alergii.

 


 

NATURALNA BIAŁA PERŁA Z POLINEZJI FRANCUSKIEJ (HYDROLYZED PEARAL, SEA SALT)

biala perla

Symbol doskonałego piękna.

Biała perła to jeden z najdroższych na świecie klejnotów, składająca się głównie z aminokwasów (m.in. alaniny, glicyny, kwasu asparaginowego i glutaminowego, seryny) i minerałów (m.in. wapnia, magnezu, sodu, krzemu).

Aminokwasy zawarte w perle regenerują i nawilżają skórę, natomiast minerały działają łagodząco. Połączenie aminokwasów i minerałów umożliwia działanie gojące i pobudzające metabolizm komórkowy skóry.

Ekstrakt z białej perły reguluje metabolizm komórek naskórka, wpływa na prawidłowy proces złuszczania powierzchniowych warstw skóry.

Regularne stosowanie preparatów z dodatkiem ekstraktu z białej perły sprawia, że skóra staje się rozjaśniona, wygładzona i zregenerowana.

 


 

NATURALNA BIAŁA LILIA WODNA Z FRANCJI (NYMPHAEA ALBA FLOWER EXTRACT)

biala lilia

Nazywana ''boskością wód''.

To jeden z najbardziej luksusowych kwiatów. Biała lilia wodna jest rośliną rosnącą w spokojnych wodach, stawach, jeziorach, rzekach. Lilia wodna jest bogata w śluzy, które mają dużą zdolność zatrzymywania wody a tym samym wpływają na nawilżenie skóry. Ekstrakt z lilii wodnej wykazuje właściwości łagodzące, kojące i uspokajające skórę. Obecność garbników w ekstrakcie z lilii wodnej wpływa na właściwości antyseptyczne.

W kwiatach lilii wodnej znajdują się również kwasy organiczne, glikozydy, alkaloidy i substancje mineralne. Lilia wodna posiada również właściwości rozjaśniające.

 


 

NATURALNA CZARNA PERŁA Z TAHITI (HYDROLYZED PEARL)

czarna perla

Symbol doskonałego piękna, wyjątkowości i rzadkości.

Czarna perła to jeden z najdroższych na świecie klejnotów, składająca się głównie z aminokwasów (m.in. alaniny, glicyny, kwasu asparaginowego i glutaminowego, seryny) i minerałów (m.in. wapnia, magnezu, sodu, krzemu).

Kolor czarnej perły zależy od gatunku małża i od warunków w jakim żyją te organizmy (skład wody, pokarm etc.) oraz minerałów występujących w perle.

Ekstrakt z czarnej perły reguluje metabolizm komórek naskórka, wpływa na prawidłowy proces złuszczania powierzchniowych warstw skóry. Skóra staje się rozświetlona i bardziej elastyczna. Czarna perła ma działanie nawilżające, doskonale sprawdza się w preparatach do pielęgnacji przesuszonej skóry. Posiada właściwości ochronne i regenerujące. Regularne stosowanie preparatów z dodatkiem ekstraktu z czarnej perły sprawia, że skóra staje się wygładzona, rozjaśniona i nawilżona.

 


 

NATURALNY CZARNY KAWIOR Z MORZA CZARNEGO (CAVIAR EXTRACT)

kawior

Symbol luksusu i finezji.

Ekstrakt z czarnego kawioru doskonale nawilża, wygładza, regeneruje skórę.

Czarny kawior zawiera drogocenne składniki takie jak:

 • witamina A – regeneruje uszkodzony naskórek, zmniejsza hiperkeratozę (pogrubienie wierzchniej warstwy rogowej), naturalny antyoksydant, który doskonale poprawia elastyczność skóry oraz przyspiesza naturalny proces regeneracji;
 • witamina E – wygładza, natłuszcza, nawilża skórę. Zapobiega powstaniu podrażnień;
 • witamina B5 – nawilża, koi i łagodzi podrażnienia naskórka;
 • NNKT (Niezbędne Nienasycone Kwasy Tłuszczowe) - mają zasadnicze znaczenie dla prawidłowej struktury cementu międzykomórkowego warstwy rogowej naskórka i właściwego nawilżenia skóry. NNKT wspomagają regenerację skóry, odbudowują płaszcz hydrolipidowy naskórka, chronią warstwę rogową przed utratą wody a tym samym utrzymują prawidłowy poziom nawilżenia i natłuszczenia naskórka ;
 • fosfor – wpływa na poprawę metabolizmu skóry;
 • jod – wspomaga utrzymanie właściwego poziom nawilżenia naskórka;
 • cynk – ma m.in. właściwości regenerujące;
 • magnez – regeneruje i działa przeciwzapalnie.
facebook_page_plugin